Inicjatywy dla seniorów i osób samotnych

Previous Next

Wigilię dla seniorów zorganizował Wójt Gminy Kęsowo Jarosław Januszewski i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kęsowie.

W kolacji uczestniczyli zaproszeni seniorzy z gminy Kęsowo, gospodarz Wójt Jarosław Januszewski wraz z Kierownikiem GOPS w Kęsowie Małgorzatą Płoszańską oraz goście specjalni Przewodniczący Rady Gminy Marek Wilkowski  i Przewodnicząca Komisji Społecznej Bożena Gierszeska.

O naszych najważniejszych czyli seniorów dbali pracownicy socjalni GOPS w Kęsowie oraz pracownicy Wiejskiego Domu Kultury i Biblioteki Publicznej w Kęsowie.

Prócz pysznych dań, nie zabrakło bogatego programu artystycznego, który przygotowała Kamila Zimorska wraz Mariolą Wegner oraz Orkiestrą „Tremolando” pod dyrekcją Stanisława Fiegla.

Nasi seniorzy prócz ciepłych słów i wymiany życzeń przy opłatku, otrzymali także upominek od niespodziewanego gościa Świętego Mikołaja.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, jak również wyrażamy podziękowania rodzinom, które zaangażowały się w przybycie naszych gości w ten wyjątkowy wieczór i wszystkim tym, którzy współtworzyli tą wigilijną atmosferę.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

ul. Główna 19,
89- 506 Kęsowo


Telefon i faks: 52 33 44 133
Adres email: gops@kesowo.pl
Adres skrytki epuap: /gopskesowo1

POL BIP full

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

Search